Steve & Maggie dla dzieci 3-11 lat!

ANGIELSKI DLA DZIECI W WIEKU 3-11 LAT METODĄ WATTSENGLISH!

• bogaty pakiet multimedialny: książka, filmy, piosenki i wiele innych materiałów przeznaczonych do nauki języka angielskiego w przedszkolach i szkołach podstawowych.
  • unikalne filmy, które umożliwiają kontakt każdemu dziecku z rodowitym Brytyjczykiem.
  • pierwszy zestaw materiałów, który wykorzystuje twarz i jej mimikę do nauczania języka angielskiego.
  • wyjątkowa metoda Wattsenglish, która uczy języka poprzez zabawy edukacyjne.
  • materiały pozwalają na nieustający kontakt z rodowitym Brytyjczykiem poprzez interaktywne filmy video z opowiadaniami i piosenkami.
  • nie wymaga stosowania metody translacyjnej do wprowadzania elementów językowych – naturalnie motywuje do reakcji i uczy mówienia niemal od pierwszej minuty zajęć.
  • absolutnie motywujący dla dzieci – nie zmuszamy dzieci do nauki – one się nią bawią.
  • pozwala rodzicom sprawdzić, co dziecko już potrafi i pomaga mu w ćwiczeniach w domu bez dodatkowego stresu czy wysiłku.