DLA FIRM

Business English School

Opanuj język angielski z naszym kursem. Oferujemy zarówno zajęcia z dojazdem do firmy jak i w siedzibie szkoły.

Dla kogo jest nasz kurs? Dla tych, którzy pragną swobodnie posługiwać się językiem angielskim w pracy, podróżach i życiu codziennym.

Co oferujemy?

• Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb: Personalizowany program nauczania, który umożliwia szybkie osiąganie celów.
  • Naucz się od najlepszych! Jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w każdym kroku nauki. Zajęcia w Business English School prowadzi Aneta Skowrońska- założycielka szkoły Omnibus i lektor z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dorosłych.
  • Dopasowane do Twoich potrzeb: Nie musisz już martwić się o sztywne ramy nauki. Nasze zajęcia są elastyczne i dostosowane do Twojego tempa oraz celów.
  • Elastyczne godziny zajęć: Dopasuj kurs do swojego harmonogramu. Jesteśmy tu, aby dostosować się do Ciebie!

Korzyści?

• Praktyczne umiejętności: Uczymy praktycznego języka, który możesz od razu zastosować w życiu codziennym i zawodowym.
  • Awans zawodowy: Poszerz swoje możliwości zawodowe, zdobywając pewność siebie w komunikacji biznesowej.
  • Podróże bez barier: Nie bój się podróżować! Opanuj język angielski i komunikuj się swobodnie na całym świecie.
  • Znajomości i networking: Dołącz do grupy osób podobnie myślących. Poznawaj nowych ludzi i praktykuj angielski w przyjaznej atmosferze.

Ze względu na typ odbiorcy naszych szkoleń, ich formę jak i sposób realizacji, zakres cenowy wynosi 80-180 zł brutto za 60 min. zajęć. Cena zależy od ilości godzin w bloku, ilości osób w grupie oraz czasu dojazdu. W celu otrzymania konkretnej oferty cenowej prosimy o wysłanie zapytania: biuro@omnibus.szkola.pl, tel. 512 047 639

📞 Skontaktuj się z nami: 512 047 639, biuro@omnibus.szkola.pl

Wynajem sal szkoleniowych

Oferujemy wynajem sal wykładowych wyposażonych w projektory i tablicę interaktywną.  W celu ustalenia ceny prosimy o kontakt z sekretariatem lub na adres:biuro@omnibus.szkola.pl.

Tłumaczenia

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych.

Audyt językowy

Proponujemy przeprowadzenie audytu językowego. Audyt językowy w  firmie to przede wszystkim obiektywna i niezależna ocena poziomu językowego załogi. Usługa może być poszerzona o analizę potrzeb językowych, opracowanie szczegółowego programu dalszego nauczania w oparciu o uzyskane z audytu informacje.

Seminaria tematyczne

Przeprowadzamy również seminaria tematyczne. Są to jedno lub dwudniowe intensywne szkolenia mające na celu poznanie i przećwiczenie w praktyce terminologii z wybranej dziedziny językowej. Szkolenia odbywają się również w soboty.