DLA FIRM

Business English School

Zajęcia w Business English School prowadzi Aneta Skowrońska- założycielka szkoły Omnibus i lektor z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dorosłych. Oferujmy zarówno zajęcia z dojazdem do firmy jak i w siedzibie szkoły. Z nami nauczysz się języka przydatnego w pracy, podróży i na delegacji.

Co gwarantujemy?

✓ Efekty- z łatwością nauczysz się mówić oraz doskonale przygotujesz się do komunikowania się w różnych sytuacjach.

✓ Dostarczenie Ci motywacji do nauki

✓ Ciekawe i efektywne metody nauczania.

Ze względu na typ odbiorcy naszych szkoleń, ich formę jak i sposób realizacji, zakres cenowy wynosi 80-180 zł brutto za 60 min. zajęć. Cena zależy od ilości godzin w bloku, ilości osób w grupie oraz czasu dojazdu. W celu otrzymania konkretnej oferty cenowej prosimy o wysłanie zapytania: biuro@omnibus.szkola.pl, tel. 512 047 639

Wynajem sal szkoleniowych

Oferujemy wynajem sal wykładowych wyposażonych w projektory i tablicę interaktywną.  W celu ustalenia ceny prosimy o kontakt z sekretariatem lub na adres:biuro@omnibus.szkola.pl.

Tłumaczenia

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych.

Audyt językowy

Proponujemy przeprowadzenie audytu językowego. Audyt językowy w  firmie to przede wszystkim obiektywna i niezależna ocena poziomu językowego załogi. Usługa może być poszerzona o analizę potrzeb językowych, opracowanie szczegółowego programu dalszego nauczania w oparciu o uzyskane z audytu informacje.

Seminaria tematyczne

Przeprowadzamy również seminaria tematyczne. Są to jedno lub dwudniowe intensywne szkolenia mające na celu poznanie i przećwiczenie w praktyce terminologii z wybranej dziedziny językowej. Szkolenia odbywają się również w soboty.