Praca

Jeśli myślisz o stabilnym miejscu zatrudnienia, w którym rozwiniesz się zawodowo i spełnisz swoje marzenie o pracy w nowoczesnej szkole to dobrze trafiłeś!

Nasza nowoczesna szkoła to miejsce w którym panuje doskonała atmosfera, gdzie tworzymy zgrany zespół, dzięki czemu praca przynosi mnóstwo satysfakcji. Przygotuj się na to, że u nas otworzą Ci się drzwi do rozwoju i odkryjesz potencjał jaki w Tobie drzemie.

ZE SWOJEJ STRONY ZAPEWNIMY

• wdrożenie do pracy  i odpowiednie szkolenia przygotowujące do prowadzenia zajęć uwzględniając przy tym twoje talenty, oraz mocne strony,
  • profesjonalne i nowoczesne narzędzia do pracy,
  • wsparcie metodyka, kadry oraz całej załogi,
  • grafik dopasowany bezpośrednio do Twoich potrzeb, możliwości i dyspozycyjności,
  • komfort pracy w nowoczesnej szkole, przytulnych salach wyposażonych w  mnóstwo angażujących pomocy dydaktycznych,
  • gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie,

Uważasz, że praca z nami jest nieosiągalnym marzeniem? Zapewniamy Cię, że może być ona na wyciągnięcie Twojej ręki! Jeśli szukasz pracy i pragniesz być częścią niesamowitego zespołu
– zgłoś się do nas!

W celu złożenia aplikacji prosimy o przesłąniee swojego CV na adres biuro@omnibus.szkola.pl.

Po otrzymaniu i rozpatrzeniu aplikacji oddzwonimy do Ciebie! Koniecznie dodaj klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SJO OMNIBUS”.

Dane będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji w wybranym temacie.