pearson English International Certificate

Autoryzowane centrum egzaminacyjne PEARSON

Egzamin Pearson English International Certificate to Egzaminy dla każdego- zarówno dla dzieci YL wieku 6-13 lat  jak i dorosłych.

Znajomość języka angielskiego potwierdzona międzynarodowym certyfikatem otwiera drzwi do zagranicznych uczelni, a coraz częściej jest niezbędna także w karierze zawodowej. Zdanie egzaminu na określonym poziomie jest również kluczowym elementem motywującym uczniów i studentów do dalszej nauki.

Egzaminy Pearsona, uznawane przez tysiące instytucji w Polsce i na całym świecie, są dopasowane do indywidualnych potrzeb uczniów, uniwersytetów oraz pracodawców, dostarczając wiarygodnych informacji na temat poziomu znajomości języka.

Dla naszych uczniów przewidzieliśmy 15% zniżkę na opłatę egzaminacyjną.

Cennik

Najbliższa sesja:

• 11 grudnia 2021

• do 6 listopada –  rejestracja w standardowej cenie

• po 7 listopada– rejestracja w wyższej cenie (+70 zł)
  • 7 lutego 2022 – ogłoszenie wyników

Masz pytania? Zadzwoń, tel. 512 047 627

Chcesz się sprawdzić przed podjeciem decyzji?

Przystąp do egzaminu próbnego– 39 zł

zapisz się na kurs przygotowujący – 199 zł.

Kurs przygotowujący do egzaminów Na poziomie B1, B2, C1 składa się z 4 spotkań po 120 min. Każdy blok będzie poświęcone oddzielnej części egzaminu: czytanie, słuchanie, pisanie, mówienie. Podczas kursu zapoznamy się z rodzajami zadań oraz technikami ich rozwiązywania. Kurs poprowadzi wieloletni egzaminator Pearson English International Certificate.

• Stacjonarnie w siedzibie naszej szkoły, ilość miejsc ograniczona.
  • Online– platforma Zoom
Jak zarejestrować się na egzamin, egzamin próbny  lub kurs przygotowujący?

1)  Wypełnij formularz kontaktowy.

2) Poczekaj na odpowiedź ze strony centrum oraz potwierdzenie rejestracji. Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi w przeciągu 24 godzin zadzwoń – tel. 512 047 639

3) Zapłać  przelewem na numer konta- znajdziesz  w  wysłanym przez nas potwierdzeniu zgłoszenia.

3) Poczekaj na szczegóły dotyczące twojego zgłoszenia.