O szkole

Zalety uczęszczania do naszej szkoły? Oprócz dodatkowych godzin konwersacyjnych oraz platformy learningowej w cenie kursu?

✓ Zajęcia stacjonarne czy online? Wybór należy do Ciebie.

✓ Dwutygodniowy okres próbny

✓ Sukces w nauce- z łatwością nauczysz się mówić oraz doskonale przygotujesz się do egzaminu ósmoklasisty, maturalnego czy też międzynarodowego.

✓ Wyjątkowe programy dla dzieci sprawią, że Twoje dziecko nie będzie mogło doczekać się kolejnych zajęć.

✓ Pozytywnie i ciekawie spędzony czas.

✓ Motywacja do nauki- przekonaj się co  potrafią nasi przyjaźni, uśmiechnięci, kreatywni i wymagający lektorzy.

✓ Ciekawe i efektywne metody nauczania

✓ Egzaminy trymestralne mobilizują do systematycznej nauki a Ty rodzicu otrzymasz raport z postępów w nauce twojego dziecka aż 3 razy w trakcie roku.

✓ Możliwość zakończenia poziomu kursu egzaminem międzynarodowym.

✓ Nowoczesne metody i techniki pozwalają nam uczyć Cię jeszcze lepiej.

✓ Nasi kursanci wykazują się wyjątkowymi wynikami egzaminu ósmoklasisty, matury oraz egzaminów  międzynarodowych.

✓ Platforma learningowa oraz interaktywne metody nauczania (tablice interaktywne, tablety, komórki) to nasz atut.

✓ Zajęcia w kameralnych grupach- w grupie jest ciekawiej.

✓ Zajęcia indywidualne lub w zamkniętych grupach

✓Prowadzimy zajęcia również w godzinach dopołudniowych.

✓ Zawsze możesz skorzystać z darmowych konsultacji w godzinach pracy szkoły.

✓ Wyróżniamy najlepszych słuchaczy motywującymi stypendiami.

✓ Szeroka oferta poziomów i terminów zajęć oraz dodatkowe konwersacje

✓ I wiele, wiele innych….. (np. zawarcie nowych przyjaźni, mniej czasu spędzonego przed komputerem, komórką i tabletem)

Lektorzy

Nasze profesjonalne grono sprawi, że przyswoisz język obcy szybko a do tego na ciekawych zajęciach w miłej atmosferze.  Jesteśmy pełni entuzjazmu do pracy a z dziećmi pracuje kadra szczególnie wykwalifikowana w tym kierunku. Dokładamy wszelkich starań żeby sprostać Waszym oczekiwaniom i potrzebom.

Zniżki, jakie możesz otrzymać:

1. Rabat rodzinny- 10% dla drugiego członka rodziny, 20% dla trzeciego
  2.  Stypendium- 30% zniżki