Egzaminy międzynarodowe

Przygotuj się z nami do egzaminów międzynarodowych takich jak Pearson English Certificate oraz Cambridge English.

Egzamin Pearson English International Certificate to Egzaminy dla każdego- zarówno dla dzieci YL wieku 6-13 lat  jak i dorosłych.

Znajomość języka angielskiego potwierdzona międzynarodowym certyfikatem otwiera drzwi do zagranicznych uczelni, a coraz częściej jest niezbędna także w karierze zawodowej. Zdanie egzaminu na określonym poziomie jest również kluczowym elementem motywującym uczniów i studentów do dalszej nauki.

Egzaminy Pearsona, uznawane przez tysiące instytucji w Polsce i na całym świecie, są dopasowane do indywidualnych potrzeb uczniów, uniwersytetów oraz pracodawców, dostarczając wiarygodnych informacji na temat poziomu znajomości języka.

Kursy przygotowujące prowadzą doświadczeni egzaminatorzy a  zajęcia mają formę intensywnego treningu egzaminacyjnego, na którym zapoznasz się z autentycznymi materiałami egzaminacyjnymi oraz nauczysz się technik zdawania.   To najlepsza okazja do sprawdzenia, powtórzenia, nadrobienia zaległości i doszlifowania wiedzy przed egzaminem.  Zapewniamy próbne egzaminy ustne i pisemne.

Jesteśmy autoryzowanym centrum egzaminacyjnym Pearson. Dla  naszych uczniowie przewidzieliśmy 15% rabatu na opłatę egzaminacyjną.

Cennik