pearson English International Certificate

Autoryzowane centrum egzaminacyjne PEARSON

Egzamin Pearson English International Certificate to Egzaminy dla każdego- zarówno dla dzieci YL wieku 6-13 lat  jak i młodzieży oraz dorosłych.

Znajomość języka angielskiego potwierdzona międzynarodowym certyfikatem otwiera drzwi do zagranicznych uczelni, a coraz częściej jest niezbędna także w karierze zawodowej. Zdanie egzaminu na określonym poziomie jest również kluczowym elementem motywującym uczniów i studentów do dalszej nauki.

Egzaminy Pearsona, uznawane przez tysiące instytucji w Polsce i na całym świecie, są dopasowane do indywidualnych potrzeb uczniów, uniwersytetów oraz pracodawców, dostarczając wiarygodnych informacji na temat poziomu znajomości języka.

Dowiedz się więcej o egzaminach Pearson.
www. pearson.pl

Sprawdź terminy sesji: https://www.pearson.pl/assessment/terminy-sesji

Najbliższy potwierdzony termin sesji egzaminu na poziomie B2 i C1- 22 czerwca 2024r. Termin rejestracji bez dodatkowych opłat upływa 15 maja.

Masz pytania? Zadzwoń, tel. 512 047 639

International Certificate Young Learners

(6-13 lat)

Firstwords

Springboard

Quickmarch

Breakthrough

International Certificate

Poziom A1

Level A1

Poziom A2    Level 1

Poziom B1    Level 2

Poziom B2    Level 3

Poziom C1    Level 4

Jak zarejestrować się na egzamin?

1)  Wypełnij formularz kontaktowy.

2) Poczekaj na odpowiedź ze strony centrum oraz potwierdzenie rejestracji. Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi w przeciągu 24 godzin zadzwoń – tel. 512 047 639

3) Zapłać  przelewem na numer konta- znajdziesz  w  wysłanym przez nas potwierdzeniu zgłoszenia.

3) Poczekaj na szczegóły dotyczące twojego zgłoszenia.