standardowy 4-8 klasa

Lekcje odbywają  się 1 lub 2 razy w tygodniu*-  wybór intensywność zależy od Ciebie. Wiadomo jednak, że w przypadku wybrania większej intensywności łatwiej osiągniesz cel. W cenie kursu otrzymujesz 2 x 45 min. zajęć w jeden dzień z opcją poszerzenia programu o  1 dodatkową godzinę komputerową oraz w przypadku wyższego poziomu zaawansowania dodatkowych konwersacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie inspirujące tematy z całego świata, ciekawe filmy i pakiet materiałów online, dzięki którym nauka nigdy nie będzie nudna. Jesteśmy przekonani, że ten kurs pomoże Ci przygotować się do dalszych wyzwań, tych w szkole jak i poza nią, wesprze w osiąganiu celów-  a może przede wszystkim – będzie dobrą zabawą!

*1 raz w tygodniu 90 min i opcjonalnie do wyboru: dodatkowa 1 lekcja komputerowa oraz w przypadku wyższych poziomów 1 lekcja konwersacji

Co gwarantujemy?

✓ Sukces w nauce- z łatwością nauczysz się mówić oraz doskonale przygotujesz się do egzaminu ósmoklasisty, maturalnego czy też międzynarodowego.

✓ Motywację do nauki- przekonaj się co  potrafią nasi przyjaźni, uśmiechnięci, kreatywni i wymagający lektorzy.

✓ Raport z postępów w nauce- otrzymasz go 3 razy w ciągu roku oraz możliwość zakończenia kursu egzaminem międzynarodowym.

✓ Różnorodne zajęcia w kameralnych grupach- w grupie jest ciekawiej, a co ważniejsze- bardziej motywująco.

✓ Ciekawe i efektywne metody nauczania.

  • lekcja komputerowa to czas na naukę w pracowni, gdzie utrwalisz słownictwo gramatykę, skracając tym samym czas potrzebny na naukę języka w domu
  • zajęcia rozwijają wszystkie cztery sprawności językowe 
  • największy nacisk kładziemy na mówienie
  • nie pomijamy słuchania, słownictwa i gramatyki
  • urozmaicamy zajęcia zarówno pod względem tematycznym jak i językowym
  • korzystamy z ciekawych podręczników wiodących wydawnictw
  • wykorzystujemy materiały autentyczne  takie jak: utwory muzyczne, magazyny, filmy, audycje, podcasty, You Tube….