NASZ ADRES: ul. Partyzancka 17/2, 63-400 Ostrów Wlkp. | ZADZWOŃ lub NAPISZ: Tel. (62) 735 26 07 | biuro@omnibus.szkola.pl

Zalety uczęszczania do naszej szkoły?

✓ Uczysz się mówić – przede wszystkim.

✓ Masz do wyboru szeroką ofertę poziomów i terminów zajęć oraz dodatkowe konwersacje.

✓ Twoje dziecko będzie wiedziało więcej i szybciej od rówieśników dzięki autorskim programom nauczania.

✓ Wyjątkowe programy dla pierwszoklasistów zmotywują Twoje dziecko do nauki.

✓ Platforma learningowa oraz interaktywne metody nauczania (tablice interaktywne, tablety, komórki) to nasz atut.

✓ Egzaminy trymestralne zmuszą Cię do systematycznej nauki a Ty rodzicu otrzymasz raport z postępów w nauce twojego dziecka.

✓ Wyróżniamy najlepszych stypendiami.

✓ Nowoczesne metody i techniki pozwalają nam uczyć Cię jeszcze lepiej.

✓ Przygotowujemy do egzaminu ósmoklasisty oraz matury.

✓ Przygotowujemy do egzaminów Pearson oraz Cambridge ESOL.

✓Prowadzimy zajęcia również w godzinach dopołudniowych.

✓ Zawsze możesz skorzystać z darmowych konsultacji w godzinach pracy szkoły.

✓ Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach ale także prowadzimy lekcje indywidualne.

✓ Przyjaźni, uśmiechnięci, kreatywni i wymagający lektorzy to nasza wizytówka.

✓ I wiele, wiele innych….. (np. zawarcie nowych przyjaźni, mniej czasu spędzonego przed komputerem, komórką i tabletem)

Lektorzy

Nasze profesjonalne grono sprawi, że przyswoisz język obcy szybko a do tego na ciekawych zajęciach w miłej atmosferze.  Jesteśmy pełni entuzjazmu do pracy a z dziećmi pracuje kadra szczególnie wykwalifikowana w tym kierunku. Dokładamy wszelkich starań żeby sprostać Waszym oczekiwaniom i potrzebom.

Zniżki, jakie możesz otrzymać:

1. Rabat rodzinny- 10% dla drugiego członka rodziny, 20% dla trzeciego.
  2.  Stypendium- 30% zniżki
  3.  Jednorazowa opłata całoroczna za kurs- podręcznik GRATIS.
Close Menu