Zalety uczęszczania do naszej szkoły?

• uczysz się mówić – przede wszystkim
  • masz do wyboru szeroką ofertę poziomów i terminów zajęć
  • Twoje dziecko będzie wiedziało więcej i szybciej od rówieśników dzięki autorskim programom nauczania
  • wyjątkowe programy dla pierwszoklasistów zmotywują Twoje dziecko do nauki
  • platforma learningowa oraz interaktywne metody nauczania (tablice interaktywne, tablety, komórki) to nasz atut
  • egzaminy trymestralne zmuszą Cię do systematycznej nauki a Ty rodzicu otrzymasz raport z postępów w nauce twojego dziecka
  • wyróżniamy najlepszych stypendiami
  • nowoczesne metody i techniki pozwalają nam uczyć Cię jeszcze lepiej
  • nasz program nauczania jest ściśle powiązany z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEFR)
  • przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego oraz matury
  • przygotowujemy do egzaminów Pearson oraz Cambridge ESOL
  • prowadzimy zajęcia również w godzinach dopołudniowych
  • zawsze możesz skorzystać z darmowych konsultacji w godzinach pracy szkoły
  • zajęcia odbywają się w kameralnych grupach ale także prowadzimy lekcje indywidualne
  • przyjaźni, uśmiechnięci, kreatywni i wymagający lektorzy to nasza wizytówka
  • i wiele, wiele innych….. (np. zawarcie nowych przyjaźni, mniej czasu spędzonego przed komputerem, komórką i tabletem)

Lektorzy

• Nasze profesjonalne grono sprawi, że przyswoisz język obcy szybko a do tego na ciekawych zajęciach w miłej atmosferze.  Jesteśmy pełni entuzjazmu do pracy a z dziećmi pracuje kadra szczególnie wykwalifikowana w tym kierunku. Dokładamy wszelkich starań żeby sprostać Waszym oczekiwaniom i potrzebom.

Zniżki jakie możesz otrzymać:

1) Rabat rodzinny- 10% dla drugiego członka rodziny, 20% dla trzeciego…

2) Stypendium- 30% zniżki

3) Jednorazowa opłata całoroczna za kurs- podręcznik GRATIS