NASZ ADRES: ul. Partyzancka 17/2, 63-400 Ostrów Wlkp. | ZADZWOŃ lub NAPISZ: Tel. (62) 735 26 07 | biuro@omnibus.szkola.pl

Dla dzieci

Szukasz wyjątkowych zajęć z języka angielskiego dla swojego dziecka?

Chcesz by zabawa i nauka powodowały, że Twoje dziecko nie może doczekać się kolejnych zajęć?

Skorzystaj z naszej oferty i zapisz dziecko na lekcje do naszej szkoły!

Ceny już od 11 zł za lekcję.

Dzieci - 6,7 lat

Opracowaliśmy autorski program  nauczania. Łączymy  naukę na podstawie ciekawego podręcznika  z zabawą i twórczym działaniem.  Ucząc się z nami, dziecko rozwija się zarówno pod względem językowym jak i intelektualnym  poprzez gry, zabawy, projekty, zajęcia plastyczne oraz muzyczne.

Lekcje odbywają  się 1 raz w tygodniu przez 45 min.

Dzieci klas 2 szkoły podstawowej

Z myślą o dzieciach klas 2 opracowaliśmy autorski program  nauczania. Łączymy  naukę na podstawie ciekawego podręcznika  z zabawą i twórczym działaniem. Ucząc się z nami, dziecko rozwija się zarówno pod względem językowym jak i intelektualnym  poprzez gry, zabawy, projekty, zajęcia plastyczne oraz muzyczne. Nasze lekcje to również mnóstwo ćwiczeń ruchowych i zajęcia teatralne. Macie do wyboru dwie intensywności kursu:

1)      lekcje odbywają  się 1 raz w tygodniu przez 90 min- 45 min. zajęć z lektorem, krótka przerwa i 45 min. zajęć komputerowych

2)      lekcje odbywają  się 2 razy w tygodniu. Jeden dzień 2 lekcje z lektorem a w drugi 45 zajęć komputerowych

Komputer wykorzystujemy do poznawania języka pisanego, ćwiczeń gramatycznych oraz gier  w języku angielskim. Przy okazji Twoje dziecko zostanie mistrzem polskiej ortografii. Wszystko to odbywa się pod okiem czujnych opiekunów i pozwala ograniczyć czas na naukę w domu.

Dzieci klas 3,4 szkoły podstawowej

Z myślą o dzieciach klas 3 i 4 opracowaliśmy autorski program nauczania. Łączymy  naukę na podstawie ciekawego podręcznika  z zabawą i twórczym działaniem. Ucząc się z nami, dziecko rozwija się zarówno pod względem językowym jak i intelektualnym  poprzez gry, zabawy, projekty, zajęcia plastyczne oraz muzyczne.

Lekcje odbywają  się 1 lub 2 razy w tygodniu. Jeden dzień 2 lekcje z lektorem a w drugi 45 zajęć komputerowych a dla zapracowanych wariant: można połączyć wszystkie trzy godziny w jeden dzień.  Komputer wykorzystujemy do  poznawania języka pisanego, ćwiczeń gramatycznych oraz gier  w języku angielskim. To również czas na to żeby utrwalić materiał z lekcji i nadrobić ewentualne zaległości.Przy okazji Twoje dziecko zostanie mistrzem polskiej ortografii. Dzięki tym zajęciom skracamy dzieciom czas potrzebny na naukę w domu.

Dni i godziny zajęć dostosowujemy do Waszych sugestii i potrzeb. Monitorujemy postępy Twojego dziecka- co 3 miesiące każdy uczeń otrzymuje raport z wyników egzaminów.

Dzieci klas 5,8 szkoły podstawowej

Kurs standardowy spełnia wszystkie wymogi edukacyjne stawiane dzieciom w tym wieku. Realizujemy program zajęć w sposób rozwijający wszystkie cztery sprawności językowe potrzebne na etapach edukacji w szkole publicznej. Największy nacisk kładziemy przede wszystkim na rozwijanie sztuki mówienia, ale nie pomijamy słuchania, słownictwa i gramatyki. Planujemy nasze zajęcia tak, aby stały się one interesujące dla młodego człowieka zarówno pod względem tematycznym jak i językowym. Różnorodność dobranych tematów zajęć, pozwala na przyjemne i efektywne przyswajanie języka obcego. Oprócz ciekawych podręczników wykorzystujemy także materiały autentyczne takie jak: utwory muzyczne, magazyny, filmy, programy telewizyjne. Ćwiczenia w języku pisanym przeprowadzamy w naszej pracowni komputerowej gdzie zarówno utrwalisz materiał z lekcji jak i nadrobisz ewentualne zaległości. Dzięki tym zajęciom nie będziecie musieli uczyć się wiele w domu. Przy okazji  zostaniecie mistrzami polskiej ortografii.

Lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 min. W jeden dzień 2 lekcje z lektorem a w drugi 2 lekcje zajęć komputerowych. Dni i godziny zajęć dostosowujemy do Waszych sugestii oraz potrzeb.

Close Menu