Dla dzieci

Szukasz wyjątkowych zajęć z języka angielskiego dla swojego dziecka?
* Łowienie ryb?
* Bycie detektywem?
* Podłoga to lawa?
* Ruchowe zabawy i gry na spostrzegawczość?
Wszystko to możesz robić ucząc się z nami angielskiego! Przyjdź na zajęcia, na których w ławkach siedzimy tylko czasami i uwierz, że Twojego dziecka nie trzeba będzie zachęcać do nauki języka! Zajęcia, które wspierają naturalną dziecięcą ciekawość i naukę przez ruch, zabawę, rywalizację i współpracę znajdziesz właśnie u nas!

Skorzystaj z naszej oferty i zapisz dziecko na lekcje do naszej szkoły już dziś!

Lekcje odbywają  się 1 raz w tygodniu przez 45 min.

Dzieci - 4,5,8 lat

Lekcje odbywają  się 1 raz w tygodniu przez 45 min. 4-latki 35 min.

Dzieci - 8-9 lat

Lekcje odbywają  się 1 raz w tygodniu, 2x 45 min.

Dzieci klas 3-4 szkoły podstawowej

Dodatkowo z myślą o dzieciach klas 3 i 4 opracowaliśmy autorski program nauczania. Łączymy  naukę na podstawie ciekawego podręcznika  z zabawą i twórczym działaniem. Ucząc się z nami, dziecko rozwija się zarówno pod względem językowym jak i intelektualnym  poprzez gry, zabawy, projekty, zajęcia plastyczne oraz muzyczne.

Lekcje odbywają  się 1 lub 2 razy w tygodniu. Jeden dzień 2 lekcje z lektorem a w drugi 45 zajęć komputerowych a dla zapracowanych wariant: można połączyć wszystkie trzy godziny w jeden dzień.  Komputer wykorzystujemy do  poznawania języka pisanego, ćwiczeń gramatycznych oraz gier  w języku angielskim. To również czas na to żeby utrwalić materiał z lekcji i nadrobić ewentualne zaległości. Przy okazji Twoje dziecko zostanie mistrzem polskiej ortografii. Dzięki tym zajęciom skracamy dzieciom czas potrzebny na naukę w domu.

Dni i godziny zajęć dostosowujemy do Waszych sugestii i potrzeb. Monitorujemy postępy Twojego dziecka- co 3 miesiące każdy uczeń otrzymuje raport z wyników egzaminów.

Młodzież klas 5-8

Kurs standardowy spełnia wszystkie wymogi edukacyjne stawiane dzieciom w tym wieku. Realizujemy program zajęć w sposób rozwijający wszystkie cztery sprawności językowe potrzebne na etapach edukacji w szkole publicznej. Największy nacisk kładziemy przede wszystkim na rozwijanie sztuki mówienia, ale nie pomijamy słuchania, słownictwa i gramatyki. Planujemy nasze zajęcia tak, aby stały się one interesujące dla młodego człowieka zarówno pod względem tematycznym jak i językowym. Różnorodność dobranych tematów zajęć, pozwala na przyjemne i efektywne przyswajanie języka obcego. Oprócz ciekawych podręczników wykorzystujemy także materiały autentyczne takie jak: utwory muzyczne, magazyny, filmy, programy telewizyjne. Ćwiczenia w języku pisanym przeprowadzamy w naszej pracowni komputerowej gdzie zarówno utrwalisz materiał z lekcji jak i nadrobisz ewentualne zaległości. Dzięki tym zajęciom nie będziecie musieli uczyć się wiele w domu. Przy okazji  zostaniecie mistrzami polskiej ortografii.

Lekcje odbywają  się 1 lub 2 razy w tygodniu.  Intensywność zależy od tego ile czasu w tygodniu chcesz spożytkować na angielski. W cenie kursu otrzymujesz 90 min. z lektorem, które to możesz poszerzyć o 1 lub 2 dodatkowe godziny- do wyboru komputerowe lub w przypadku wyższego poziomu zaawansowania dodatkowych konwersacji.

Program komputerowy pomoże utrwalić gramatykę i słownictwo oraz nadrobić ewentualne zaległości. Dzięki tym zajęciom skracasz czas potrzebny na naukę języka w domu.

Dni i godziny zajęć dostosowujemy do Waszych sugestii i potrzeb.