Dla dorosłych

Kursy ogólne

Oferujemy trzy warianty intensywności kursów. Wybór zależy tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb.

Zajęcia odbywają się zależnie od wybranej przez Ciebie intensywności 1 raz lub 2 razy w tygodniu po 90 min. a zaczynają się o 18:00. Kursy rozwijają wszystkie cztery sprawności językowe, ale przede wszystkim mówienie. Plan nauczania jest tak skonstruowany, żeby sprawnie i szybko nauczyć Cię języka potrzebnego w życiu codziennym i pracy (elementy języka niezbędnego w pracy- Business English). Jeśli wybierzesz wariant intensywności 3 godzin tygodniowo to jedna godzina lekcyjna przeznaczona będzie na zajęcia komputerowe. Program komputerowy wykorzystywany jest do utrwalania gramatyki i słownictwa oraz nadrobienia ewentualnych zaległości. Dzięki tym zajęciom nie będziesz prawie mieć potrzeby uczyć się w domu. Wszystko to odbywa się pod okiem czujnych opiekunów.

Kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych

Kursy te mają formę intensywnego treningu egzaminacyjnego, na którym zapoznasz się z autentycznymi materiałami egzaminacyjnymi oraz nauczysz się technik zdawania. Zapewniamy próbne egzaminy ustne i pisemne.

To najlepsza okazja do sprawdzenia, powtórzenia, nadrobienia zaległości i doszlifowania wiedzy przed egzaminem.  Poddany zostaniesz również próbnemu egzaminowi ustnemu. Zajęcia odbywają się 2x w tygodniu przez 90 min. W jeden dzień 2 lekcje z lektorem a w drugi 1lekcja zajęć komputerowych i 1 lekcja z lektorem. Komouter wykorzystywany jest do  utrwalania gramatyki i słownictwa. Dzięki tym zajęciom skracasz czas potrzebny na naukę języka w domu. Wszystko to odbywa się pod okiem czujnych opiekunów. Dni i godziny zajęć dostosowujemy do Waszych sugestii i potrzeb.