egzaminacyjne

Kursy przygotowujące do egzaminów na poziome B2, C1 oraz matury mają formę intensywnego treningu egzaminacyjnego, na którym zapoznasz się z autentycznymi materiałami egzaminacyjnymi oraz nauczysz się technik zdawania. To najlepsza okazja do sprawdzenia, powtórzenia, nadrobienia zaległości i doszlifowania wiedzy przed egzaminem. Przygotowaliśmy dla Ciebie inspirujące tematy z całego świata, ciekawe filmy i pakiet materiałów online, dzięki którym nauka nie będzie nudna. Jesteśmy przekonani, że ten kurs pomoże Ci przygotować się do dalszych wyzwań takich jak międzynarodowy egzamin językowy,  wesprze Cię w osiąganiu celów-  a może przede wszystkim – będzie dobrą zabawą! Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy egzaminatorzy!

Zajęcia odbywają 2 razy w tygodniu 60 min z możliwością poszerzenia o 45 min lekcji komputerowej.*

*Lekcja komputerowa to czas na naukę w pracowni, gdzie utrwalisz słownictwo i gramatykę, skracając tym samym czas potrzebny na naukę języka w domu.

Co gwarantujemy?

✓ Sukces w nauce- doskonale przygotujesz się do egzaminu.

✓ Twój kurs poprowadzą doświadczeni lektorzy egzaminatorzy.

✓ Motywację do nauki- przekonaj się co  potrafią nasi przyjaźni, uśmiechnięci, kreatywni i wymagający lektorzy.

✓ Różnorodne zajęcia w kameralnych grupach- w grupie jest ciekawiej, a co ważniejsze- bardziej motywująco.

✓ Ciekawe i efektywne metody nauczania