Egzamin ósmoklasisty

Egzamin Ósmoklasity

Zajęcia odbywają  się 1 lub 2 razy w tygodniu- wybór intensywności zależy od Ciebie. W cenie kursu otrzymujesz 2 lekcje  45  min. (w jeden dzień) z opcją poszerzenia programu o  1 lub 2 dodatkowe godziny komputerowe (indywidualna nauka języka w pracowni komputerowej).

Jeśli uczęszczasz do nas na standardowy kurs przynajmniej od 2 lat nie będziesz mieć problemów ze zdaniem takiego egzaminu z dobrym wynikiem. Natomiast jeśli nie, to zapraszamy Cię na kurs, który doskonale przygotuje Cię do tego egzaminu. Zajęcia mają formę intensywnego treningu egzaminacyjnego, na którym zapoznasz się z autentycznymi materiałami egzaminacyjnymi oraz nauczysz się technik zdawania. To najlepsza okazja do sprawdzenia, powtórzenia, nadrobienia zaległości i doszlifowania wiedzy przed egzaminem. 

 • Co gwarantujemy?

  ✓ Sukces w nauce- z łatwością nauczysz się mówić oraz doskonale przygotujesz się do egzaminu ósmoklasisty.

  ✓ Motywację do nauki- przekonaj się co  potrafią nasi przyjaźni, uśmiechnięci, kreatywni i wymagający lektorzy.

  ✓ Raport z postępów w nauce- otrzymasz go 2 razy w ciągu roku.

  ✓ Różnorodne zajęcia w kameralnych grupach- w grupie jest ciekawiej, a co ważniejsze- bardziej motywująco.

  ✓ Ciekawe i efektywne metody nauczania           

 • program komputerowy pomoże utrwalić gramatykę i słownictwo oraz nadrobić ewentualne zaległości- dzięki tym zajęciom skracasz czas potrzebny na naukę języka w domu
 • realizujemy program rozwijając wszystkie cztery sprawności językowe 
 • nie pomijamy słuchania, słownictwa i gramatyki
 • urozmaicamy zajęcia zarówno pod względem tematycznym jak i językowym
 • korzystamy z ciekawych podręczników wiodących wydawnictw
 • wykorzystujemy materiały autentyczne  takie jak: utwory muzyczne, magazyny, filmy, podcasty