Dzieci 6-7 lat

WOW! 0 i 1 klasa       1x tyg. 45 min.

Szukasz zajęć z języka angielskiego dla swojego dziecka? W takim razie skorzystaj z naszego wyjątkowego programu, który to pomaga każdemu dziecku opanować język angielski na poziomie dwujęzyczności i czerpać z tego wszelkie możliwe korzyści.

* Łowienie ryb?

* Bycie detektywem?

* Podłoga to lawa?

* Ruchowe zabawy i gry na spostrzegawczość?

Wszystko to Twoje dziecko może robić ucząc się z nami angielskiego! Zapraszamy na zajęcia, na których w ławkach siedzi się tylko czasami i uwierz, że Twojego dziecka nie trzeba będzie zachęcać do nauki języka! Zajęcia, które wspierają naturalną dziecięcą ciekawość i naukę przez ruch, zabawę, rywalizację i współpracę znajdziesz właśnie u nas.

Co gwarantujemy?

✓ Efekty

✓ Dobrą zabawę

✓ Różnorodne i ciekawe zajęcia

Dzieci  z łatwością przyswajają język obcy. Im wcześniej dziecko zacznie się uczyć tym większe szanse, że w przyszłości będzie się posługiwało danym językiem płynnie, z odpowiednią wymową i akcentem. Narządy mowy dziecka wykazują się charakterystyczną dla wczesnych faz rozwoju plastycznością a mózg dziecka jest plastyczny oraz chłonny „jak gąbka”. Jeśli dodamy do tego dziecięcy entuzjazm oraz ciekawość wobec otaczającego świata to rezultat jest oczywisty- dziecko zaczyna przyswajać język obcy naturalnie, bez większego wysiłku oraz udziału własnego.

Steve and Maggie dla dzieci metodą Wattsenglish

JAK WYGLĄDA NAUKA Z WATTSENGLISH?  nasza metoda jest skuteczna a jednocześnie przyjazna - dzieci ją uwielbiają!  dzieci są nieustannie angażowane w różne zadania – słuchają, reagują i mówią!  starannie przygotowane plany lekcji wykorzystują unikalne narzędzia: * filmy i piosenki na platformie internetowej z native-speakerem * pacynkę Maggie * karty do prezentacji słownictwa * gry i zabawy językowe * interaktywny podręcznik dla dzieci * księgę piosenek. * na lekcji i w domu dzieci oglądają historyjki na platformie internetowej, żeby mieć nieustanny kontakt z rodowitym Brytyjczykiem i utrwalać materiał z lekcji.