Dzieci 6-7 lat

Dwujęzyczne dzieci Tom & Keri dla 6 i 7 latków

Szukasz zajęć z języka angielskiego dla swojego dziecka? W takim razie skorzystaj z naszego wyjątkowego Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności: „Dwujęzyczne Dzieci / Bilingual Future”, który to pomaga każdemu dziecku opanować język angielski na poziomie dwujęzyczności i czerpać z tego wszelkie możliwe korzyści. 

* Łowienie ryb?

* Bycie detektywem?

* Podłoga to lawa?

* Ruchowe zabawy i gry na spostrzegawczość?

Wszystko to Twoje dziecko może robić ucząc się z nami angielskiego! Zapraszamy na zajęcia, na których w ławkach siedzi się tylko czasami i uwierz, że Twojego dziecka nie trzeba będzie zachęcać do nauki języka! Zajęcia, które wspierają naturalną dziecięcą ciekawość i naukę przez ruch, zabawę, rywalizację i współpracę znajdziesz właśnie u nas.

 Do wyboru dwa warianty kursu: 1x tyg. 45 min lub 2 x tyg. 45 min.

Co gwarantujemy?

✓ Efekty

✓ Dobrą zabawę

✓ Różnorodne zajęcia

Dzieci  z łatwością przyswajają język obcy. Im wcześniej dziecko zacznie się uczyć tym większe szanse, że w przyszłości będzie się posługiwało danym językiem płynnie, z odpowiednią wymową i akcentem. Narządy mowy dziecka wykazują się charakterystyczną dla wczesnych faz rozwoju plastycznością a mózg dziecka jest plastyczny oraz chłonny „jak gąbka”. Jeśli dodamy do tego dziecięcy entuzjazm oraz ciekawość wobec otaczającego świata to rezultat jest oczywisty- dziecko zaczyna przyswajać język obcy naturalnie, bez większego wysiłku oraz udziału własnego.