Dzieci 2-3 klasa

OMNIBUSEK 1 raz w tygodniu 2x45 min oraz opcjonalnie dodatkowe 43 min lekcji komputerowej

Szukasz zajęć z języka angielskiego dla swojego dziecka?

* Łowienie ryb?

* Bycie detektywem?

* Podłoga to lawa?

* Ruchowe zabawy i gry na spostrzegawczość?

Wszystko to Twoje dziecko może robić ucząc się z nami angielskiego! Przyjdź na zajęcia, na których w ławkach siedzi się tylko czasami i uwierz, że Twojego dziecka nie trzeba będzie zachęcać do nauki języka! Zajęcia, które wspierają naturalną dziecięcą ciekawość i naukę przez ruch, zabawę, rywalizację i współpracę znajdziesz właśnie u nas. Łączymy  naukę na podstawie ciekawego podręcznika  z zabawą i twórczym działaniem. Ucząc się z nami, dziecko rozwija się zarówno pod względem językowym jak i intelektualnym  poprzez gry, zabawy, projekty, zajęcia plastyczne oraz muzyczne.

Lekcje odbywają  się 1 lub 2 razy w tygodniu-  wybór intensywność zależy od Ciebie. W cenie kursu otrzymujesz 2 x 45 min. z opcją poszerzenia programu o  1 godzinę komputerową (polecamy ambitnym dzieciom)

  • lekcja komputerowa to czas na naukę w pracowni, gdzie  Twoje dziecko utrwali słownictwo i gramatykę –  dzięki tym zajęciom Twoje dziecko skraca czas potrzebny na naukę języka w domu a co ważniejsze- Ty rodzicu- masz więcej czasu dla siebie
  • uczymy rozwijając cztery sprawności językowe- przede wszystkim mówienie, następnie słuchanie, czytanie, pisanie
  • urozmaicamy zajęcia zarówno pod względem tematycznym jak i językowym
  • korzystamy z ciekawych podręczników wiodących wydawnictw oraz autorskich programów

 

Co gwarantujemy?

✓ Efekty

✓ Dobrą zabawę

✓ Zajęcia w kameralnych grupach- w grupie jest ciekawiej, a co ważniejsze- bardziej motywująco.

✓ Ciekawe i efektywne metody nauczania.

✓ Raport z postępów w nauce- 3 razy w ciągu roku oraz możliwość zakończenia kursu egzaminem międzynarodowym Pearson English Certifacte