Zapisy/Cennik

Gwarantujemy wysoką jakość edukacji, fantastyczne warunki nauki i niezwykle profesjonalny system nauczania!

Co składa się na ostateczną cenę kursu?

Zapewniamy kompleksową opiekę i nadzór nad procesem edukacyjnym, który opiera się na starannie opracowanej ścieżce rozwoju. To oznacza, że monitorujemy postępy każdego ucznia, oferujemy wsparcie metodyczne i proponujemy spersonalizowany program nauki. Nasze lekcje nie są przypadkowe ani chaotyczne, to zdecydowany proces, który przynosi imponujące rezultaty.

Nasi lektorzy to nie tylko wysoce wykwalifikowani specjaliści, ale także osoby o wyjątkowym podejściu do dzieci i młodzieży, które dostrzegają indywidualne cechy uczniów, troszczą się o ich rozwój i są całkowicie zaangażowani w swoją pracę. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam wybrać najlepsze programy nauczania, które są skuteczne, przetestowane i dostosowane do potrzeb naszych grup.

Troszczymy się również o naszych pracowników, zapewniając im komfort pracy, możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz korzystne warunki zatrudnienia i obsługę ze strony sekretariatu. Jesteśmy w pełni zaangażowani w rozwijanie naszej placówki i budowanie społeczności wokół naszej szkoły. U nas powstają trwałe przyjaźnie, które wykraczają poza zajęcia i trwają przez lata.

Jeśli chcesz skorzystać z tej wyjątkowej możliwości uczenia się w naszej szkole zapisz się na Swój kurs!

Możesz zarezerwować miejsce wypełniając poniższy formularz, telefonicznie lub osobiście w naszym sekretariacie.  Jeśli w jakimś stopniu znasz angielski, to umówimy się na egzamin poziomujący. Wynik tego egzaminu pozwoli nam zaproponować grupę na optymalnym poziomie.

Każdy słuchacz w naszej szkole ma możliwość zrezygnowania z nauki w każdym momencie. Nowym uczniom przysługuje dwutygodniowy okres próbny- jeśli z  jakichś powodów nie będziesz zadowolony z kursu, możesz zrezygnować otrzymując zwrot wcześniej wpłaconych pieniędzy.

Zniżki, które możesz otrzymać:

• Jednorazowa opłata za cały kurs – pakiet kursanta gratis! (nie dotyczy kursów Wow!)
  • Rabat rodzinny – 100 zł zniżki od kosztu kursu dla jednego członka rodziny
  • Rabat za polecenie – 100 zł zniżki od kosztu kursu za każdą poleconą osobę, która zostanie naszym słuchaczem
  • Stypendium za dobre wyniki – 40 zł zniżki w 3 kolejnych miesiące nauki

Sekretariat szkoły czynny od 12-18