NASZ ADRES: ul. Partyzancka 17/2, 63-400 Ostrów Wlkp. | ZADZWOŃ lub NAPISZ: Tel. (62) 735 26 07 | biuro@omnibus.szkola.pl
Nowoczesne, kreatywne, innowacyjne zajęcia dla dzieci klas 1-4

Nowoczesne, kreatywne, innowacyjne zajęcia dla dzieci klas 1-4

Nowoczesne, kreatywne, innowacyjne, interesujące- tak określamy nasze zajęcia dla dzieci klas 1-4. Uczymy między innymi poprzez zabawę, ruch, śpiew, projekty- a to tylko cześć….. Czytaj więcej w zakładce DZIECI.

Dodaj komentarz

Close Menu

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close