NASZ ADRES: ul. Partyzancka 17/2, 63-400 Ostrów Wlkp. | ZADZWOŃ lub NAPISZ: Tel. (62) 735 26 07 | biuro@omnibus.szkola.pl

Czerwcowa sesja egzaminu Pearson PTE na poziomie B2

Planujesz zdobyć certyfikat potwierdzający Twoją znajomość języka angielskiego na poziomie B2? A może uczysz w szkole lub przedszkolu i potrzebujesz oficjalnego potwierdzenia znajomości języka dające Ci kwalifikacje do nauczania języka uznawane przez MEN? Zapisz się na egzamin! Termin składania zgłoszeń upływa 19 maja. Wszystkie komponenty egzaminu zdajesz 22 czerwca w naszej placówce. Więcej informacji: tel. 62 735 26 07 oraz sekretariat@omnibus.szkola.pl

Dodaj komentarz

Close Menu

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close